O nás

Kto sme

Sme tím kolektívnych kreatívnych nadšencov, pre ktorých sa návrh a výroba tort, zákuskov a dekorovanie candy barov stalo obľúbeným výrazovým prostriedkom. Špecializujeme sa na výrobu luxusných tort a zákuskov individuálne navrhnutých pre každú významu udalosť. Inšpiráciu hľadáme všade: vo výtvarnom umení, hudbe, architektúre, životnom štýle a všade okolo nás. Ale hlavnou inšpiráciou ste vy!

Všetko je navrhnuté tak, aby to zodpovedalo príležitosti, pre akú je výrobok vytvorený a vyjadroval vašu osobnosť. Torta od nás môže byť hravá, elegantná, romantická, minimalistická alebo bláznivá ale nikdy nebude nudná! Naše výrobky sú unikátne nielen svojím dizajnom a precíznym spracovaním, ale aj chuťou. Základom sú čerstvé prírodné suroviny najvyššej kvality bez použitia umelých aróm a konzervantov.

Cukrárenská výroba a distribúcia

Ponúkame viac ako 100 druhov cukrárenských výrobkov, ktorých receptúry sa zakladajú na nechemickom zložení. Sú pripravované podľa starých tradičných receptúr a zároveň aj cenovo prístupné pre bežných spotrebiteľov. Dôvodom našich nižších cien je fakt, že zákusky a cukrovinky typu Košický med, kokosový kmeň či rôzne rodinné balenia pečiva a zákuskov distribujeme priamo z našej výrobne.

Okrem tradičných zákuskov sa orientujeme aj na novinky v oblasti cukrárenstva. Svoju ponuku sme obohatili o zákusky na výnimočné podujatia, ako sú bankety, rauty a iné slávnostné príležitosti. Cukrovinky na tento účel sú menšie a zároveň výnimočné ich vzhľadom. Zabezpečujeme aj pravidelný rozvoz svojich výrobkov vlastnými motorovými vozidlami v okruhu 200 km a našimi dealermi po celom Slovensku.

Výrobky

Hlavným predmetom činnosti firmy je výroba, distribúcia a predaj cukrárenských výrobkov a trvanlivého pečiva.
Základný sortiment ponúkaných výrobkov predstavujú:

Vízia

Náš cieľ je udržať si najbližších 5 rokov spotrebiteľsky atraktívny základný sortiment cukrárenských výrobkov a doplnkového tovaru. Hlavným cieľom je zachovať konkurenčnú výhodu tradičných receptúr a ručnej výroby cukroviniek, ktorá je v súčasnosti vysoko oceňovaná odberateľmi. Každá iniciatíva v oblasti zavádzania nových receptúr a produktov vychádza z prieskumu spotrebiteľského dopytu realizovaného pravidelným monitorovaním spokojnosti a požiadaviek odberateľov. Strategickým cieľom spoločnosti je osloviť obchodné reťazce pôsobiace na cieľovom trhu a teritoriálne pokryť aj existujúci kúpyschopný dopyt z okolitých krajín ako je Česko, Poľsko, Rakúsko už v najbližších dvoch rokoch.

Naši partneri a odberatelia

coop jednota
hamé
sintra
všeobencná zdravotá poisťovňa
chemosvit
hotel permon
sorea
max poprad
grandhotel praha
aquacity